Problema ID-ul de la Yahoo

Started by BlueSkiLLz, April 20, 2011, 05:05:05 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pai nu stiu de ce nu imi merge ID meu de mess de Ieri Dimineata am problema asta zice ca nu e bun ID sau Parola si sunt scrise bine.......Oricum de spart parola e imposibil am mai avut problema asta dar dupa 3min imi revenea dar acuma nu mia revenit......nici pe mail nu pot sa intru
  •  

Incearca sa-ti recuperezi parola. Daca mai tii minte intrebarile si raspunsurile alea cand ti-ai facut ID-ul, e OK.

Vezi ca la messenger jos scrie Forgot your password?, dai acolo si urmeaza pasii aia.
  •  

April 20, 2011, 05:24:05 PM #2 Last Edit: April 20, 2011, 05:27:44 PM by .:Lucian:.
Din pacate ID asta il am de mult timp sa vad mai tin minte

Bagamias eu ceva
Sorry, your password can't be reset online

For security reasons, we require you to contact Customer Care
  •  

Incearca cate o data.....sa vezi daca e cineva pe cont prin www.ascuns.ro.....daca e deschis dar nu de tine.....ti-o spart parola si probabil a si schimbat-o.....

In caz contrar e o problema de la ei....

Dar ar trebui sa stii ca la o parola ar trebui sa folosesti Semne si Coduri pentru a nu fi sparta ca :
©®þüúíöóöö«ö«øäáß''''¾'½½€¼¼¤³

Care se realizeaza prin    Ctrl+Shift+   O tasta(majoritatea au un simbol)
Argue with me and you'll never end it.
Argue me again and your going to hell
Argue in continue and you'll regret it.
  •  

April 21, 2011, 10:19:45 AM #4 Last Edit: April 21, 2011, 10:34:31 AM by .:Lucian:.
Se pare ca mi-o spart cred k cine parola nu cum dar mio spart nu am spus la nimeni ceva de parola si era oricum grea
cand am dat acolo imi zice
alfa_f84 - invisible

:)) nuj cum dar mio sparto

am incercat si pe http://www.detector-invisible.ro/ si zice k e pe offline
  •  

ascuns.ro nu e bun. Incearca pe oricare ID sa verifici cu el si o sa vezi ca odata zice ca e offline, dupaia zice ca e invizibil si tot asa.

Incearca pe www.imvisible.ro
  •  

Fa-ti un noi ID de Yahoo, total diferit de celalat, si adauga ID`ul tau adevarat in lista. Daca e ON, stii si tu ce e. Daca nu-ti merge nici acel ID, incearca sa iti re`instalezi Messengerul sau sa instalezi o varianta mai noua/veche. Sper ca te-am putut ajuta, numai bine !
  •  

Daca nu ai mai intrat de mult timp pe el (mai exact 6 luni) astea de la yahoo iti blocheaza contul. Nu stiu exact cum il deblochezi
  •